Varga Barnabás és Tóth Alex is kiemelte a Fradit ért különleges körülményeket
A Ferencváros az örmény FC Noah ellen, a Bajnokok Ligája selejtezőkörének második fordulójában kezdte meg európai kupaszereplését a 2025/2026-os idényben. A magyar bajnok fordított és kivívta a győzelmet emberhátrányban is, és előnyből várhatja a hazai BL-visszavágót. Továbbjutás esetén már biztos, hogy valamelyik európai kupában szerepelhetnek a zöld-fehérek. A mérkőzés után az FTC győztes gólját szerző Varga Barnabás és Tóth Alex értékelt.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!