Verrasztó Dávid a negyedik helyen döntős 400 vegyesen

A selejtezőkkel megkezdődött az úszók programja a tokiói olimpia első napján. Verrasztó Dávid és Bernek Péter kezdett a magyarok közül férfi 400 vegyesen, s előbbi bejutott a döntőbe. Ezzel megtörte a jeget az olimpiákon.

Magyar Nemzet
2021. 07. 24. 12:33
VERRASZT Dvid
Tokió, 2021. július 24. Verrasztó Dávid a férfi 400 méteres vegyesúszás elõfutama után a világméretû koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as tokiói nyári olimpián a Tokiói Vizes Központban 2021. július 24-én. Verrasztó Dávid 400 méter vegyesen döntõs lett. MTI/Kovács Tamás Fotó: Kovács Tamás
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.