Leleplez a 888: sötétben bujkáló amerikai az MTA élén

Hihetetlen oknyomozó teljesítmény, új minőség a revolvermédia piacán! Már csak az ürgebőr hiányzik.

Kovács Áron
2017. 05. 11. 12:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A legijesztőbb az egészben, hogy ezek szerint bárki, aki nyilvánosan kritikát mer megfogalmazni a kormány bármilyen intézkedéséről, számíthat rá, hogy személyében fogják megtámadni. Zajlik ez már egy ideje, politikusok, üzletemberek, újságírók kapták meg a maguk Ripost-cikkét és TV2-s riportját, de az MTA-elnök betámadásával a 888 tényleg új minőséget hozott ebbe a játékba.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.