Turan a partjelzőhöz vágta a cipőjét – csak sárga!

Elgurult a török gyógyszere.

Ch. Gáll András
2015. 01. 29. 7:05
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ez a szerda nem az Atlético napja volt. Jóllehet a Barcelona elleni Király-kupa-visszavágón Fernando Torres már a 40. másodpercben megszerezte a hazaiaknak a vezetést, mégis vesszőfutássá silányult a házigazda számára az amúgy nagyszerű mérkőzés.

Ebben persze Gil Manzano játékvezetőnek is oroszlánrésze volt.

Először is megadott egy nem létező tizenegyest az Atléticónak: Mascherano szabálytalansága ugyanis a 16-os vonalán kívül történt Juanfrannal szemben.

Aztán nem adott meg egy tiszta tizenegyest a hazaiaknak, amikor Griezmann bombája után a labda a kiforduló Jordi Alba könyökéről vágódott vissza. (A kontrából született a Barca harmadik, győztes gólja )

Végül Arda Turant ki kellett volna állítani, amikor a letaposott cipőjét dühében hozzávágta az asszisztenshez. (Szerencsére a partjelző elhajolt a repülő lábbeli elől.) A török megúszta egy sárgával.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.