Ijedtség után: Lovrencsicsnek nincs komoly baja

A Lech Poznan magyar szélsőjének a pénteki mérkőzésen repedt fel a fejbőre, miután összefejelt az ellenfél játékosával.

WL
2015. 03. 07. 16:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Lovrencsics Gergőt a Lech Poznan Jagellonia elleni lengyel bajnokiján a 18. percben le kellett cserélni, miután összefejelt az ellenfél egyik játékosával. A magyar szélsőt hordágyon vitték le a pályáról, később azonban a kórházban megállapították, hogy nem szenvedett agyrázkódást, és haza is térhetett az intézményből.

Lovrencsics fejbőrét összevarrták, mindössze két napot kell kihagynia, és edzésbe állhat – mondta el az Nso-nak a játékos menedzsere, Nagy Mihály.

Érdekesség, hogy a magyar focista két héttel ezelőtt tényleg agyrázkódást szenvedett, ezért a mostani esetnél nagy volt az ijedtség.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.