Természeti csapás Romániában
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA néhány nappal ezelőtt Romániára zúduló, a négyzetméterenkénti száz litert is túlhaladó mennyiségű csapadéktól megtáltosodott Tatros folyó nem kegyelmezett az infrastruktúrának sem: Palánka és Comanesti (Kománfalva) között legalább tíz helyen átszakította az egymással párhuzamosan futó köz- és vasutat: sok helyen kimosta alóluk a töltést, így a sínpárok hullámvasútként lógnak a folyómeder fölött.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!