A Liga a héten fokozza a nyomást
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA Liga Szakszervezetek még erősebb nyomással próbálja meggyőzni a képviselőket, hogy nemmel szavazzanak az egészségbiztosítás átalakításáról szóló törvénytervezetre. Az SZDSZ egyébként bízik abban, hogy a zárószavazásnál az Országgyűlés elfogadja az egészségbiztosítás „reformját”, és nem tart attól, hogy annyi szocialista kiszavazó lesz, amennyi már megbuktathatja a törvényjavaslatot.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!