ADAC utánfutóabroncs-teszt 2025: tízből nyolc abroncs vásárlását ajánlják

Először tesztelt az ADAC utánfutók számára készített abroncsokat, meglepően jó tapasztalatokat szereztek a szakemberek.

2025. 03. 19. 7:00
ADAC Anhängerreifentest in Hannover
Fotó: ADAC / Marc Wittkowski
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.
ADAC Anhängerreifentest in Hannover
Fotó: Marc Wittkowski

A utánfutóabroncs-alternatívák mellett azt is kipróbálták az ADAC szakemberei, mi történik, ha alacsony nyomással vagy túl nagy terheléssel használják az FRT-abroncsokat, ennél a vizsgálatnál nem tapasztaltak problémát vagy károsodást a tesztben szereplő gumiknál. Azonban a szakemberek nem elégednek meg ennyivel, és már dolgoznak további nehezített feltételeket támasztó vizsgálatok kidolgozásán.

 


 

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.