A GTi mellett egy másik Peugeot 208-alapú tanulmány is bemutatkozik Genfben, az autó az XY nevet kapta. A koncepció afféle válasz a Citroen DS3-ra, a kisautó prémiumosabb lett, amelynek része a Pulsion névre keresztelt fényezés.
Ez a Peugeot szerint attól függően változtatja színét, hogy mekkora távolságból, milyen szögből nézik az autót. Összesen 16 festék- és lakkréteg felvitelével érték el a különleges hatást.
A 18 colos felniken guruló, panorámatetős, bőrbelsős tanulmány hagyományos hajtásláncot kapott, az 1,6 literes e-HDi motor 115 lóerős, hatfokozatú kézi váltó kapcsolódik hozzá.
Színváltós tanulmány a Peugeot-tól
Genfben mutatkozik be a Peugeot 208 XY tanulmány, amely még a színét is képes változtatni.
2012. 02. 20. 11:44
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!