A tervek szerint június 4-re készül el a vajdasági Fokos zenekar első videóklipje is, amelyben Bobula Ida A mi határunk című versét zenésítik meg, az alkotás az 1920 előtti időket idézi majd meg. Az óbecsei Fokos zenekarról azt lehet tudni, hogy 2018 decemberében a Fölszállott a páva tehetségkutató versenyben, a saját kategóriájában megnyerte a döntők döntőjét.
Igazi erőt mutathat a trianoni évfordulón a világ magyarsága
Hihetetlen érdeklődés kíséri azokat a kezdeményezéseket, amelyeket a trianoni békediktátum századik évfordulója és a nemzeti összetartozás napja alkalmából indított több civil szervezet és a XVI. kerületi önkormányzat. Június 4-én délután akár tizenötezer templomban, imaházban is megkondulhatnak egyszerre a harangok Kárpát-medence-szerte, este pedig több ezer helyen gyúlhatnak meg az összetartozás tüzei. A programokhoz még mindig lehet csatlakozni.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!