Hidvéghi Balázs megjegyezte: Magyarország kormánya Európában elsőként kérdezi meg állampolgárai véleményét az elhibázott szankciókról.
Nagyon fontos, hogy minél többen mondjunk véleményt, ezzel erősítjük azt a pozíciót, amely Európát igyekszik egy józanabb, az európai érdekeket első helyre tevő politikára rávenni
– hangsúlyozta az EP képviselő a videóban.
„Brüsszel szankciós politikája brutális energiaár-robbanást idézett elő. Az energiaszámlák már elviselhetetlen terheket rónak a családokra. Ezért fontos, hogy minél többen kitöltsük a konzultációs íveket és megüzenjük Brüsszelnek: ennél józanabb, az európai emberek érdekeit jobban figyelembe vevő intézkedésekre van szükség!” – írta a videóhoz az európai parlamenti képviselő.
Borítókép: Hidvéghi Balázs (Fotó: Facebook)




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!