Júliusban tehát célzott ellenőrzést tartottak, és arra jutottak, hogy
összesen 12 008 ember nem csatolta be magát.
Az autóban elöl ülőknél 1432-szer vették észre a rendőrök, hogy becsatolt öv nélkül utaztak. De a hátsó ülésen utazók sem jeleskedtek a szabályok betartásában,
közülük 541-en ignorálták a biztonsági övet.
Hozzáfűzik, riasztó, hogy a felnőttek 277 esetben nem használták a gyermekbiztonsági üléseket. Ezzel kockáztatták azt, hogy egy esetleges balesetnek akár élethosszig tartó nyomát viseljék a testükön a gyerekek, de történhetett volna ennél súlyosabb tragédia is.





















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!