Amint arról már korábban beszámoltunk, Magyar Péter számos kritikát megfogalmazott Facebook-bejegyzéseiben az árvízvédelem kapcsán. Bár a baloldali politikus azt hangoztatja, hogy egy ilyen helyzetben nincs helye politikai vitának, teljes összefogásra van szükség, Magyar Péter posztjainak legalább harmada támadó jellegű.
A Tisza Párt politikusa már vasárnap kezdte el építgetni azt a hazug narratívát, amely szerint a kormány és az állam magára hagyja az árvíz ellen védekezőket. Korábban Brüsszel felé ő maga is azt jelezte egyébként, hogy az apparátus felkészült az árhullámra, majd amikor önös politikai érdeke úgy kívánta, ennek az ellenkezőjét kezdte terjeszteni.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!