Magyar Péter ellen tüntettek nyugdíjasok a politikus botrányos kijelentései miatt Miskolcon. A Tisza Párt elnökéről a közelmúltban nyilvánosságra hozott hangfelvételeken hallható, hogy miként gyalázza a nyugdíjasokat, a támogatóit pedig büdösnek nevezte. A szerettüket hazaváró nyugdíjasokról Magyar úgy fogalmazott: „vegyenek maguknak másik unokát”, vagy éppen volt barátnőjét Vogel Evelint azzal fenyegette meg, hogy ráuszítja a nyugdíjaskommandót, és halálos fenyegetéseket fog kapni.
„Szégyelld magad!” – Felháborodott nyugdíjas tüntetők várták Magyar Pétert
„Vegyél magadnak új unokát!” – nem hagyták szó nélkül a miskolci nyugdíjasok Magyar botrányos kijelentését. A tüntetők azt kiabálták Magyar Péternek: „Szégyelld magad!”

A megbotránkozott nyugdíjas tüntetők azt kiabálták Magyarnak: „Szégyelld magad” vagy éppen „Áruló!”
Ismert: szerdán országjárásra indult Magyar Péter. A Tisza Párt elnöke Miskolcra látogatott, ahol a sajtó munkatársai és tüntetők várták. Magyar Péter ahelyett, hogy választ adott volna a sajtó és a tüntetők kérdésre, arról kezdett el beszélni, hogy november 20-a a gyermekjogok világnapja, és szeretne bemenni a miskolci gyermekotthonba, és beszámolni az ott látottakról.
Nyugdíjasok halálát kívánták
Korábban a Tisza Párthoz közeli Raskó György a közösségi oldalán fogalmazta meg az idősekről alkotott gondolatait, azonban a bejegyzést később törölte. A fideszes szavazókról azt írta: a „Tiszának kedvez, hogy az idős korosztály tagjai közül a következő választásokig sokan, százezres nagyságrendben kiesnek mint szavazók…” Magyar próbálta Raskót úgy beállítani, mint akinek nincs köze a párthoz, azonban Raskó saját maga mondta el a Klubrádióban, hogy ő az egyik ember, aki segít kiválasztani, kik lesznek majd a Tisza Párt leendő képviselői, szakpolitikusai.
További Belföld híreink
Borítókép: Magyar Péter (Fotó: Kiss Annamarie/Hajdú-Bihari Napló)
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhez
Csak a pókhálót akarta leszedni, kigyulladt a nyaraló
Máshol a gázvezetéket vágták át.

Összehangolt akció volt, dílerekre csaptak le Kőbányán
Fiatalkorúnak is adtak el a drogból.

Balesetben meghalt egy motoros Veszprémnél, lezárták az utat
Szentkirályszabadja és Balatonalmádi felé is kerülni kell.

Kukacok vannak a csapvízben, fürdeni lehet benne, meginni, főzni vele nem célszerű
Már nyolc napja várják a megoldást a falu lakói.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
Címoldalról ajánljuk
Tovább az összes cikkhez
Csak a pókhálót akarta leszedni, kigyulladt a nyaraló
Máshol a gázvezetéket vágták át.

Összehangolt akció volt, dílerekre csaptak le Kőbányán
Fiatalkorúnak is adtak el a drogból.

Balesetben meghalt egy motoros Veszprémnél, lezárták az utat
Szentkirályszabadja és Balatonalmádi felé is kerülni kell.

Kukacok vannak a csapvízben, fürdeni lehet benne, meginni, főzni vele nem célszerű
Már nyolc napja várják a megoldást a falu lakói.