Keményen alázzák Magyar Pétert már a YouTube-on is a Partizános hisztije után + videó

Ezt biztosan nem teszi zsebre a Tisza Párt vezére.

2025. 02. 12. 20:41
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Gulyás Márton – lapunk korábbi információira alapozva – arról próbálta kérdezni Magyar Pétert a kedd esti Partizánban, hogy volt-e része bennfentes tőzsdei kereskedelemben.

A Tisza Párt vezére a kérdés hallatán jól láthatóan teljesen kiakadt, és arról kérdezte a műsorvezetőt, hogy mennyi az idő, majd ezen a ponton le akarta állítani az interjút.

Magyar Péter ezt követően ismét nekiesett a balliberális műsorvezetőnek, és számon kérte rajta, hogy miért kérdezi ezt tőle, neki ugyanis az így szerzett vagyonát nem kötelező feltüntetnie az EP-s vagyonnyilatkozatában. 

A Tisza Párt vezére azonban ennél is tovább ment: megfenyegette a kiszivárgott hangfelvételről szóló hírt közlő újságírókat.

Te egy kiszivárogtatott hangfelvételről beszélsz, amit bűncselekménnyel vettek fel. Bűncselekménnyel szivárogtattak ki. Hozta le a teljes magyar média. A magát függetlennek tartó média is. És csak úgy zárójelben mondom, hogy ha ez bárhol Nyugat-Európában történik, akkor olyan szinten büntetik meg a szerkesztőségeket, és valószínűleg az újságírók is börtönben lennének

– fogalmazott a pártvezér. Magyar Péter később elismerte, hogy vannak részvényei, de a bennfentes kereskedelmet tagadta.

A Tisza Párt vezérének fenti kirohanására reagált a FOGA Rímtára elnevezésű YouTube-csatorna PARTIZÁNHARC című legújabb szókimondó szerzeményével, íme:

„Csodás hangulatban jöttem, Marci, hozzád,

Reméltem, hogy ma is, hozod majd a formád,

De miféle kérdések ezek itt szalagon,

Ez itt az Origo, netán a Megafon?

Mennyi az idő, Marci, szeretném tudni,

A kérdéseidet meg fel lehet dugni!

A laptopon talán nem ketyeg az óra?

A tiszásoktól, mától, ne várj semmi jóra!

Ki kérdezi Marci, talán maga Rogán?

Visszafogom magam, hogy ne rúgjalak bokán.

Bár nem szoktam soha a nőket bántani,

De téged le tudnálak a székről rántani.

Mennyi az idő, Marci, szeretném tudni,

A kérdéseidet meg fel lehet dugni!

A laptopon talán nem ketyeg az óra?

A tiszásoktól, mától, ne várj semmi jóra!”

 

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.