Újra akciózott a Momentum néhány tucat politikusa és támogatója, hogy megzavarják Orbán Viktor péntek reggeli rádióinterjúját. Az utóbbi hetekhez hasonlóan most sem jártak sikerrel.

Mint lapunk megírta, a párt politikusai március 28-án reggel élőláncot alkottak az MTVA Kunigunda úti székházának bejáratánál, abban bízva, hogy ezzel megzavarhatják a miniszterelnök szokásos interjúját, amit a Kossuth rádiónak szokott adni. Egy héttel később, április 4-én ismét megpróbálták ellehetetleníteni a kormányfői interjút a momentumosok.
A mérhetetlen támogatottságú balliberális párt az utóbbi hetekben folyamatos botrányokkal próbálja felhívni magára a figyelmet.
Emlékezetes volt, hogy amikor az Országgyűlés szavazott gyülekezési törvény módosításáról, akkor a párt több politikusa is füstgyertyát gyújtott a parlamentben.
Borítókép: Néhány tucat momentumos akciózott az MTVA épületénél (Forrás: Facebook/Momentum)