Az állaton volt hám, így a csáklyát abba beakasztva a vízirendőrök biztonságosan a hajó mellé húzták az ebet, majd kivitték a partra, ahol a gazdája várt rá.
A boldog viszontlátás után gazdi és szeretett kedvence együtt hajóztak a Népfürdő utcai kikötőbe, ahol végre biztonságosan partot érhettek. Bejegyzésében a rendőrség hangsúlyozta, a Duna sodrása nemcsak az emberekre, hanem az állatokra is komoly veszélyt jelent.
Egészen az Árpád-hídig sodorta a Duna a gyanútlan kutyát, amely a gazdája hidegvérének köszönheti az életét + fotó
Nem ugrott utána.

További Belföld híreink
Felhívták a figyelmet arra, hogy ha hasonló helyzetbe kerül, semmiképp se induljon egyszemélyes küldetésre, hívja a 112-t.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!