
Rogán Antal: Azt nem fogadhatjuk el, hogy Ukrajna zsarolja Magyarországot
A miniszter szerint a kampány során a legfőbb veszélyt a külföldi befolyásolás kísérlete jelenti.
Kötter Tamás Facebook:
„Így vált a nyugatias felsőközéposztály előbb Lenin, aztán Sztálin hasznos idiótájává; így lett szerelmes Maoba, Che Guevarába; így fordult saját társadalma ellen a BLM és most a Hamász támogatásával. Unják magukat, rettenetesen unják és nekimennek mindennek és mindenkinek, ami, akik még szilárd hitet képviselnek vagy ilyen hittel gondolnak valamit a világról. Unják magukat és mivel nincsenek rászorítva sem a munkára, sem a mély strukturált gondolkodásra, rombolni akarnak. Itt tartunk most!”
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.

A miniszter szerint a kampány során a legfőbb veszélyt a külföldi befolyásolás kísérlete jelenti.

Hajmeresztő előzései sok embernél kiverték a biztosítékot.

A helyen a sör nem csak sört jelentett.

Mosonmagyaróvár térségében 2,5-es erősségű földmozgást regisztráltak.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!