
Holttest hevert az aluljáróban a Corvin-negyednél, megszólalt a szemtanú
Le is fotózták.
Márki-Zay Péter Facebook: „Ma még az internet szembesíti Orbán Viktort egykori önmagával, de közeleg az idő, amikor egy másfajta szembesítésre is sor kerülhet majd, és az sokkal kellemetlenebb lesz minden manapság előkerülő archív felvételnél.”
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.

Le is fotózták.

Árvay Nikolett a kampányban ügyvédként mutatkozik be.

Mutatjuk, mire számíthat a továbbiakban az időjárástól.

Kellemetlen igazságokra mutat rá az új elemzés.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!