Óriási drogfogás Budapesten

Ötmillió forint értékben foglaltak le kábítószereket a rendőrök Budapesten, a XV. kerületben.

WA
2011. 10. 28. 10:59
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön házkutatást tartott egy budapesti férfi lakásban, mert felmerült a gyanú, hogy ott nagy mennyiségű kábítószert tart. A rákospalotai lakásban, a hűtőben körülbelül három kilogramm amfetamint, táskában, dobozban összesen csaknem két kilogramm marihuánát, „rengeteg”, kábítószergyanús anyaggal szennyezett önzáró nylon tasakot, két, kábítószergyanús anyaggal szennyezett digitális mérleget és egy sárga kábítószergyanús növényi anyaggal szennyezett őrlőt találtak a nyomozók.

A közlés szerint a lefoglalt kábítószergyanús anyagok igazságügyi vegyész szakértői vizsgálata folyamatban van.

A rendőrség a férfit őrizetbe vette, és előterjesztést tesz az előzetes letartóztatásának indítványozására. Az ügyben visszaélés kábítószerrel bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatnak eljárást.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.