A Nyugat-Európában dolgozó vendégmunkások tömegesen indulnak haza az ünnepekre – indokolta a személyforgalomban kialakult várakozás okát Szenti Szabolcs, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője; a belépő személyforgalom folyamatos – tette hozzá.
A százados a gyorsabb határátlépés érdekében azt tanácsolta, hogy az autósok kerüljenek Tompa és Tiszasziget felé, utóbbin a magyar és szerb állampolgárok 8 és 16 óra között kelhetnek át.
Egy órát kell várakoznia azoknak, akik autóval vannak
A személygépkocsival utazóknak egy, a kamionsofőröknek két órát kell várakozniuk kilépés előtt a röszkei autópálya-határátkelőhelyen – tájékoztatta a rendőrség szombat délelőtt az MTI-t.
2011. 12. 24. 8:00
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!