Nem jár a HÉV Szentendre és Békásmegyer között

Kábelrongálás miatt nem közlekedik a HÉV Szentendre és Békásmegyer között – közölte Mezei László, a BKV fődiszpécsere hétfő délelőtt az MTI-vel.

PR
2011. 12. 12. 8:50
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Tájékoztatása szerint a szentendrei HÉV csak a Batthyány tér és Békásmegyer között jár. Az utasokat Békásmegyertől autóbuszokkal szállítják tovább Szentendréig – tette hozzá. A forgalom előreláthatólag délben állhat helyre – mondta a fődiszpécser.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.