A szemtanúk az asszony segítségére siettek, és a rendőrök kiérkezéséig visszatartották a férfit. Mivel iratai nem voltak, így elsőként személyazonosságát próbálták megállapítani. A járőrök kérdésére az 55 éves tatai lakos azt válaszolta, hogy búvároktató, majd az állította, hogy ő a köztársasági elnök – ismertette a főkapitányság sajtóreferense a kedden történt lopás körülményeit. Az elkövetőt szerdán a bíróság rablás elkövetésének alapos gyanúja miatt előzetes letartóztatásba helyezte – mondta el Léber Gabriella.
Bottal ütötte az eladót a tolvaj
Egy üveg italt lopott el Tatán egy hajléktalan férfi, majd bottal megütötte a lopást felfedező eladónőt – tájékoztatta a rendőrség szerdán az MTI-t.
2012. 01. 25. 16:19
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!