Rádőlt a fa

Rádőlt egy fa egy favágóra a budai erdő Solymár fölötti részében csütörtök délelőtt. A sérültet tűzoltók segítségével vitték le a mentőautóig – közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője az MTI-vel.

LM
2012. 01. 12. 11:55
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kisdi Máté elmondta, hogy az 55 év körüli férfit a fővárosi, a pilisszentiváni és a solymári tűzoltók, valamint több mentős segítségével vitték le egy speciális ágyon a baleset helyszínétől 800 méterre parkoló mentőautóhoz. Munkájukat nehezítette a viszonylag meredek hegyoldal és a nehéz terep – tette hozzá a szóvivő.

A sérült vélhetőleg munkavégzés közben szenvedett balesetet. Állapotáról a mentők sajtóügyeletese későbbre ígért tájékoztatást.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.