Afgánokat találtak a pótkocsiban

Négy afgán állampolgárt találtak egy Görögországból érkező kamion pótkocsijának rakterében, miután a gépjárművet röntgennel átvizsgálták – tájékoztatta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője szerdán az MTI-t.

TK
2012. 02. 29. 8:56
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Mihályné Bornemisza Eleonóra őrnagy elmondta: a hétfőn késő este a határátkelőre érkező kamiont az útlevélkezelő vámvizsgálatra irányította, mert a vámzárzsinórja sérült volt.

A négy afgán menekült állítása szerint a járművet vezető görög férfi nem tudott arról, hogy Görögországban egy ismeretlen elkövető a kamion vámzárzsinórját elvágta, a ponyvát félrehajtotta, és felrakta őket a pótkocsira.

A tiltott határátlépést elkövetett személyek a kiskunhalasi őrzött szállására kerültek kiutasítást előkészítő őrizetbe – tette hozzá a szóvivő.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.