Feloldották az útzárat a 82-esen

Megnyitották a személyautók előtt a 82-es főutat Zircnél, az útzárat korábban a havas útviszonyok és az elakadt kamionok miatt rendelték el – tájékoztatta a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője hétfőn az MTI-t.

WL
2012. 02. 06. 15:33
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kómár Viktória közlése szerint a személygépkocsik ismét közlekedhetnek a Győrt Veszprémmel összekötő úton, míg a teherautósoknak továbbra is a Nagyesztergár–Dudar–Csesznek–Bakonyszentkirály elkerülő utat ajánlják.

A Veszprém megyei Cseszneken a szerpentinen öt kamion küzd a feljutással, tűzoltók segítenek nekik, ezért ajánlatos a teherautóknak az alternatív útvonalat választaniuk – tette hozzá Kómár Viktória.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.