Hamis napszemüvegeket foglaltak le a pénzügyőrök + Videó

Csaknem 30 ezer hamis márkajelzésű napszemüveget foglaltak le a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei a 14-es főúton, Győr térségében – közölte a szervezet szerdán az MTI-vel.

TK
2012. 02. 29. 8:41
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A közlemény szerint a NAV munkatársai egy magyar teherautót ellenőriztek, amely az okmányai szerint Szlovákia és Magyarország között szállított árut. A pénzügyőrök a rakomány tételes vizsgálata mellett döntöttek, amelynek során csaknem 30 ezer hamis védjeggyel ellátott napszemüveget találtak kartondobozokban.


A hatóság a 136,5 millió forint értékű szállítmányt lefoglalta, és áru hamis megjelölése bűncselekmény gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen eljárást indított.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.