Hazáig követték a rendőrök a betörő lábnyomait

Otthonáig követték a rendőrök annak a férfinak a lábnyomát, aki egyik tanyaszomszédjához tört be Mórahalmon – tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője csütörtökön az MTI-t.

WL
2012. 03. 08. 10:06
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Szenti Szabolcs elmondta, a Mórahalom külterületén lévő tanyáról egy vécétartály, csillárok és némi ruhanemű tűnt el.

A helyszíni szemle során a nyomozók lábnyomokat fedeztek fel a sáros, homokos talajon, melyket követve eljutottak egy közeli tanyára, ahol megtalálták a lopott tárgyakat – közölte a százados.

A 22 éves fiatalember kihallgatása során beismerő vallomást tett, melynek során kiderült, hogy több ásotthalmi betörést is elkövetett. A bűncselekményekben társai is voltak, akikkel többek között egy lovaskocsit is eltoltak egy ásotthalmi tanyáról. A rendőrök ezt megtalálták, bár addigra már feldarabolták a járművet, mivel értékesíteni akarták – tudatta a szóvivő.

Az ügyben lopás bűntette miatt indult büntetőeljárás.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.