A kereszteződésben egy személyautó és egy nyerges vontató összeütközött, majd az utóbbi jármű kidöntött egy közlekedési lámpát és keresztbe fordult az úton. A balesetben a két sofőr sérült meg, őket kórházba szállították. A karambol miatt egy időre teljes szélességében, mindkét irányban lezárták a Soroksári utat az adott szakaszon.
A nyerges vontatót azóta a kamionmentők elvontatták, azt követően indulhatott meg a forgalom. A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja.
Ketten is megsérültek a balesetben
Feloldották a lezárást a budapesti Soroksári úton péntek este a Kvassay Jenő úti kereszteződésnél, ahol korábban egy baleset miatt kellett korlátozást elrendelni.
2012. 03. 09. 17:51
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!