Baleset miatt torlódás az M5-ös bevezetőn

Három kamion és két személyautó karambolozott hétfő délután az M5-ös autópálya főváros felé vezető oldalán a 18-as kilométernél.

tt
2012. 04. 16. 13:36
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A balesetben egy cseh kamionsofőr megsérült, akit kórházba szállítottak. A helyszínelés és a műszaki mentés idejére lezárták az autópálya leálló és külső sávját, így jelenleg Budapest felé csak a belső forgalmi sávban haladhat a forgalom.

A főváros irányában torlódás alakult ki az érintett szakaszon.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.