Torlódás alakult ki az Ukrajnába tartó gépkocsik forgalmában is, itt jelenleg 60 perc a várakozási idő. A szomszédos országba kilépő kamionok tekintetében ugyanakkor megszűnt a korábbi egyórás sorállás.
A magyar–ukrán határszakasz beregsurányi–asztélyi átkelőhelyén továbbra is egy órát vesztegelnek az Ukrajnából Magyarországra belépni szándékozó gépkocsik.
Már három órát kell várakozni
A korábbi kettőről három órára nőtt a várakozási idő a záhony–csapi határátkelőhely belépő személyforgalmi oldalán szombat délutánra – közölte honlapján a rendőrség.
2012. 04. 28. 15:16
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!