Mi folyik Balatonakalin?

Az elmúlt napokban leégett két, balatonakali vendéglátóegység esetében egyaránt felmerült az idegenkezűség gyanúja.

BL
2012. 04. 04. 16:39
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Bakos György közlése szerint a néhány nappal ezelőtt kiégett kávézó esetében szinte teljesen kizárható, hogy az nem bűncselekmény következtében kapott lángra, míg a kedd hajnalban leégett csárdánál több lehetséges okot is vizsgálnak, de ott is felmerült az idegenkezűség gyanúja.

Kómár Viktória, a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője későbbre ígért tájékoztatást a két ügyben indult vizsgálatról.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.