A 8126-os úton egy trélert vontató tehergépkocsi Vértesboglár felől Bodmér irányába haladt, amikor a sofőr feltehetőleg elveszítette uralmát a járműszerelvény felett, amely fának csapódott. A gépjármű felborult, az 54 éves vértesboglári férfi belehalt sérüléseibe. A helyszíni szemle és a műszaki mentés idejére a rendőrség teljesen lezárta az érintett útszakaszt. A közlekedőket Csákvárnál és Felcsútnál a 811-es főútra terelik.
Halálos baleset: fának csapódott az autó
Halálos baleset miatt teljes szélességében lezárták az utat Vértesboglár és Bodmér között – közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője szerdán kora este.
2012. 05. 30. 16:08
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!