Bálázógépnek ütközött és meghalt

Meghalt egy segédmotoros kerékpárral közlekedő nő, aki mezőgazdasági vontatónak ütközött kedden a 61-es úton Pincehely és Tolnanémedi között.

MD
2012. 06. 19. 9:27
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Badáczy Szabolcs elmondta: a tolnanémedi nő járművével a vontatott bálázógép hátsó kerekének ütközött, és a baleset következtében a helyszínen meghalt.

Az utat a helyszínelés idejére teljes szélességében lezárták, a személygépkocsikat Ozora felé terelik el, a teherjárműveknek várakozniuk kell – közölte a sajtóreferens.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.