Tizenkétszeresen körözött bűnözőt fogtak el

Elfogtak egy többszörösen körözött, egy éve bujkáló férfit hétfőn kora reggel egy XVIII. kerületi lakásban – közölte a BRFK.

MD
2012. 06. 11. 12:56
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A közlemény szerint a 22 éves férfi ellen az elfogásakor 12 körözés volt érvényben: több budapesti és vidéki rendőrkapitányság illetve bíróság körözte csalás, rongálás, kábítószerrel való visszaélés, hamis vád, közúti baleset okozása, valamint lopás elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.

Továbbá a Fővárosi Törvényszék két elfogatóparancsot bocsátott ki a fiatalember ellen, mert az korábban nem kezdte meg a lopás miatt jogerősen kiszabott szabadságvesztések letöltését – tette hozzá a rendőrség. A BRFK tájékoztatása szerint a férfi ellen a további eljárást a körözést kibocsátó szervek folytatják le.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.