15 éves fiú fulladt a Dunába

Négy fiatal játszott Szigetszentmiklósnál egy használaton kívüli mólónál, amikor a 15 éves helyi fiú megcsúszott a derékig érő vízben, és elsodorta az áramlat.

BL
2012. 07. 01. 15:39
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kovács Viktória elmondta: egy 17 és egy 15 éves fiatalember, valamint két gyermekkorú fiú fürdött a folyóban egy használaton kívüli mólónál, amikor a 15 éves szigetszentmiklósi fiú megcsúszott a derékig érő vízben, és elsodorta az áramlat. A fiú nem tudott úszni, és társai hiába próbálták kihúzni.

A szigetszentmiklósi rendőrkapitányság közigazgatási eljárás keretében vizsgálja a tragédia körülményeit – tette hozzá Kovács Viktória.

Vasárnap a Balatonban is megfulladt két ember, egy 47 éves férfi és egy 11 éves fiú.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.