Az elkövetők éjszaka törtek be a 72 éves asszonyhoz. Áldozatukat késsel megfenyegették, megkötözték, majd mintegy három órán át tartó kutatás után több mint kétmillió forint értékben készpénzt, ékszereket és porcelánokat zsákmányoltak tőle.
A rendőrség elfogta a tetteseket, 1,3 millió forintnyi értéket megtalált náluk, a többit értékesítették a rablók. A táblabíróság Makai Lajos vezette tanácsa megalapozottnak találta az ügyben korábban eljáró Kaposvári Törvényszék határozatát, és a négy Zala megyei illetőségű vádlottat csoportosan elkövetett rablásban mondta ki bűnösnek. Két elkövető nyolc-nyolc, egy kilenc, negyedik társuk négy év fegyházbüntetést kapott.
Fegyházbüntetést kapnak az idős nő kirablói
Helybenhagyta a Pécsi Ítélőtábla kedden jogerősen annak a négy férfinak a fegyházbüntetését, aki 2010 februárjában otthonában megtámadott és kirabolt egy idős nőt.
2012. 07. 10. 16:36
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!