Tamásné Berki Bianka elmondta: a magyar–ukrán átkelőhelyen 20 óra és 21.10 között szünetelt a forgalom, mert meghibásodott a szomszédos ország átléptető-ellenőrző rendszere.

Jöhet a népszavazás: munkaszüneti nap lehet december 24.
Tamásné Berki Bianka elmondta: a magyar–ukrán átkelőhelyen 20 óra és 21.10 között szünetelt a forgalom, mert meghibásodott a szomszédos ország átléptető-ellenőrző rendszere.
Jöhet a népszavazás: munkaszüneti nap lehet december 24.
Globál Nógrádi Györggyel – Sokkal mélyebb a kémjátszma háttere, mint gondolnánk
Végre megtette Szabó Zsófi, amire mindenki várt: ledobta a textilt
Lerántották a leplet a Turul-hadműveletről, amellyel Magyarország visszaszerezné Kárpátalját
Hűha, Németországban már Szoboszlai utódjáról írnak
Történelmi béketárgyalás Isztambulban: hivatalos bejelentést tettek az oroszok, de egy valamit titkolnak – Zelenszkij már azt is eltervezte, miről tárgyalna Putyinnal
Lendvai Ildikó mindent bevallott, ebbe még Magyar Péter is belepirult
Szerdai sportműsor: FTC–Paks a Magyar Kupáért, rajtol a Tour de Hongrie
Magyar Kupa-döntő: megvan a Ferencváros és a Paks kezdőcsapata
Egy nagyváradi magyar üzenete a gazembernek
Ruszin-Szendi Romulusz botránya már Magyar Péternek is egyre kínosabb + videó
Hatalmas, meglepő titok derült ki Orbán egyik véresszájú ellenfeléről
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.