Tömegkarambol történt a Szent István hídon

Hárman megsérültek, amikor négy jármű ütközött hétfőn a 4-es főút Szolnokot elkerülő szakaszán, a Szent István hídon; az útszakaszt teljesen lezárták.

LM
2012. 07. 16. 12:34
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

S. Tóth Anikó tájékoztatása szerint a baleset eddig tisztázatlan okból, kora délután történt. Az MTI helyszíni információi szerint az érintett útszakaszon egy cseh rendszámú kamion, egy román rendszámú kisteherautó és két személygépkocsi karambolozott. A két személyautó közül az egyik ugyancsak román.

Az elsődleges adatok szerint a három sérült közül egy embert súlyos, kettőt könnyebb sérülésekkel szállítottak kórházba.

Az egyik járműből több négyzetméternyi területen olaj folyt a híd útburkolatára, a síkosságmentesítést jelenleg is végzik a szolnoki tűzoltók.

A 4-es főút érintett szakaszát a helyszínelés, illetve a műszaki mentés idejére teljes szélességében lezárta a rendőrség. A forgalmat Szolnok belvárosa felé elterelik, emiatt mind Budapest, mind Debrecen felől több kilométeres torlódás alakult ki.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.