Torlódás a határon, három órát kell várakozni

A torlódás a nagy forgalom miatt alakult ki, és a tájékoztatás szerint növekvő tendenciájú.

TK
2012. 07. 30. 5:55
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A torlódás a nagy forgalom miatt alakult ki, és a tájékoztatás szerint növekvő tendenciájú – olvasható a www.vam.gov.hu oldalon. A vámhivatal munkatársai azt ajánlják a Magyarország és Ukrajna között utazóknak, hogy a záhony–csapi határállomás helyett válasszák a beregsurány–asztélyi állomást.

A nagy forgalom miatt Záhonyban szombaton négy órát kellett várakozniuk a kamionoknak a határátlépéshez, vasárnap pedig a be- és kilépő személyforgalomban volt háromórás várakozás.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.