A Velencei-tóban egy fürdőző találta meg a robbanótestet, amely a parttól 200-300 méterre volt a vízben, másfél méter mélyen. A tárca tájékoztatása szerint a honvédség tűzszerészei megállapították, hogy egy SD–15 típusú német szükségbombáról van szó, így a zsúfolt partszakaszt 200 méteres sugarú körben kiürítették, és a vízben megsemmisítették a robbanóeszközt.
Világháborús bomba miatt ürítették ki a szabad strandot
Egy, a vízben talált második világháborús bomba miatt kiürítették a gárdonyi szabad strandot szombaton a Magyar Honvédség tűzszerészei.
2012. 08. 25. 15:44
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!