Földbe csapódott egy dunakeszi siklóernyős duó

Két férfi súlyosan megsérült, amikor siklóernyőjükkel leszállás közben a földnek csapódtak a dunakeszi repülőtéren – közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője vasárnap.

BuL
2012. 09. 23. 15:12
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Beluzsárné Belicza Andrea elmondta, hogy a siklóernyőt – amellyel egy 46 és egy 52 éves férfi repült – szombat délután, leszállás közben érte baleset.

Az elsődleges információk szerint a vezető elvétett valamit a leszállásnál.

A két férfit súlyos sérülésekkel szállították kórházba, a baleset körülményeit a Dunakeszi Rendőrkapitányság rendészeti osztálya vizsgálja – tette hozzá a szóvivő.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.