A közlemény szerint a pénzügyőrök egy váratlan ellenőrzés során vizsgálták át a telephelyet, ahol nagy mennyiségű fémhulladékot, továbbá illegális fémátvételeket bizonyító nyilvántartásokat találtak. Az ellenőrzés során lefoglaltak és elszállítottak 15 ezer kilogramm különféle fémhulladékot, amelynek értéke több mint 2 millió forint. A érintett cég több mint 10 millió forint bírságra számíthat – tették hozzá.
Illegális fémtelepet számolt fel a NAV
Felszámoltak egy illegális fémtelepet az adóhatóság munkatársai a Pest megyei Dánszentmiklóson – közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) vasárnap az MTI-vel.
2012. 09. 23. 7:56
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!