Emberkereskedelem miatt keresték a nőt

Nyíregyházán igazoltattak a rendőrök, amikor kiderült, hogy európai elfogatóparancs van érvényben az egyik megállított nő ellen.

BL
2012. 10. 10. 8:59
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Tamásné Berki Bianka elmondta: a nőt kedden igazoltatták a rendőrök, és az ellenőrzéskor kiderült, hogy emberkereskedelem bűntettének megalapozott gyanúja miatt európai elfogatóparancs van érvényben ellene.

A körözött gyanúsítottat őrizetbe vették és átadják az ügyében illetékes hatóságnak.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.