Kirabolták a pénzváltót

Kiraboltak egy pénzváltót Mosonmagyaróváron; a vasárnap este történtekről a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese hétfő délután tájékoztatott.

WA
2012. 10. 01. 15:22
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kálmán Gabriella közlése szerint több mint tízmillió forintot vitt el a pénzváltóból két férfi. Az elkövetők a pulóverük kapucniját a fejükre húzva mentek be a helyiségbe, majd dulakodni kezdtek az alkalmazottal. A nőt megfenyegették, bántalmazták, majd a közelben leállított autóval távoztak. A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság rablás gyanúja miatt indított eljárást – tette hozzá a sajtóügyeletes.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.