A füst végzett az idős asszonnyal

Füstmérgezésben meghalt egy idős asszony Gagyapátiban – tette közzé honlapján az esetet a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság vasárnap.

WA
2012. 11. 04. 14:40
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A tájékoztatás szerint a 92 éves nő házában egy gyertya okozott tüzet, a lángok átterjedtek a szoba berendezési tárgyaira, a tűz magától kihunyt. Az alvó asszony halálát füstmérgezés okozta, a rendőrség közigazgatási eljárás keretében vizsgálja az esetet.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.