Betörőket fogtak el a Nyugatinál

Betörőket fogtak el szerda hajnalban a MÁV vasútőrei a Nyugati pályaudvari aluljáróban lévő egyik üzletnél – közölte a vasúttársaság kommunikációs igazgatósága.

WA
2012. 11. 07. 13:33
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A közlemény szerint a két elkövetőt a Ferencvárosban lévő monitorfigyelő szolgálat észlelte. Egyikük az aluljáró egyik zárt üzletének ajtaját feszegette, egy másik ember pedig őrt állt. Az üzletből egy hosszú bottal tárgyakat vettek ki. A monitorfigyelő munkatársak jelzése alapján a vasútőrök elfogták a két elkövetőt, a rendőrök előállították őket.

A MÁV tájékoztatása szerint a központ március óta működik, azóta napi 24 órában, folyamatosan üzemel, csaknem 200 kamera mozgás- és nyitásérzékelő jele érkezik be.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.