A nagykanizsai rendőrkapitányságon szerda este jelentette be egy újudvari férfi, hogy házuk elől eltűnt az autója. A rendőrök rövid idő múltán a nagykanizsai Huszti téren találtak rá az autóra. Kiderült, hogy a bejelentő 15 éves lánya – kihasználva szülei távollétét – engedély nélkül ment Nagykanizsára az autóval. A lányt előállították, ellene jármű önkényes elvétele miatt büntetőeljárás indult.
Elkötötte a családi autót a 15 éves lány
Rövid idő alatt megtalálták a rendőrök azt az eltűntként keresett autót, amelyről kiderült, hogy tulajdonosának 15 éves lánya vitte el hazulról.
2012. 11. 08. 10:55
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!