Dobi Tamás elmondta: egy személygépkocsi vezetője vasárnap éjfél előtt néhány perccel Miskolcról tartott Mályi felé, amikor a sofőr későn észlelte a település előtti forgalomlassító szigetet, amelyhez súrlódtak a jármű bal oldali kerekei, emiatt az autó kisodródott, a vízelvezető árokba csúszott, majd egy betonfalnak ütközött.
A balesetben egy 17 éves fiatal olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen meghalt, a 47 éves sofőrt súlyos, életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba, az életét azonban már nem sikerült megmenteni. Az autó másik utasa nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett – közölte. A szóvivő hozzátette: az elsődleges vizsgálatok alapján a sofőr nem a látási és útviszonyoknak megfelelően választotta meg járműve sebességét és a biztonsági övet sem kötötte be.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!