Tragikus baleset történt Szabolcsban

Árokba csapódott egy személyautó a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Gávavencsellő és Tiszabercel között csütörtökön, a jármű vezetője a helyszínen meghalt.

PR
2013. 01. 17. 10:41
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Tamásné Berki Bianka elmondta, hogy az autót vezető 67 éves asszony a járművével – eddig tisztázatlan okból – lesodródott az útról és az árokban állt meg. A helyszínelés idejére a rendőrség az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárta.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.